شبیه سازی سیستم های الکتریکی

آموزش مقدماتی و پیشرفته سیمولینک و PSCAD

شبیه سازی سیستم های الکتریکی

آموزش مقدماتی و پیشرفته سیمولینک و PSCAD

شبیه سازی سیستم های الکتریکی

با سلام
به دلیل عدم وجود وبسایت تخصصی در این زمینه و نیاز دانشجویان تصمیم به راه اندازی این وب سایت گرفته شد. سوالات خود را می توانید در قسمت نظرات مطلب مورد نظر به طور عمومی مطرح کنید تا دیگران هم بتوانند از این پرسش و پاسخ ها استفاده کنند.
به منظور مشاوره در مورد شبیه سازی پروژه های خود با نرم افزارهای سیمولینک (simulink)، DIgSILENT، PSCAD و همچنین دوره های آموزشی مختلف می توانید با ما به صورت زیر در تماس باشید.

ایمیل :

simpowersystem9015@gmail.com

با تشکر
مدیر سایت : محمد اسماعیل حسن زاده

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات
همه مطالب

                             

در این فایل آموزشی ابتدا موتور شنت با توجه به معادلات حاکم از قبیل معادلات جریان تحریک، آرمیچر و گشتاور در محیط سیمولینک شبیه سازی شده و نتایج خروجی ارائه شده است.
از آنجایی که موتور در ابتدای راه اندازی جریان بسیار زیادی حدود چندین برابر جریان نامی می کشد ممکن است منجر به آسیب دیدن موتور شود. برای حل این مشکل یک مقاومت راه انداز در مدار آرمیچر قرار می دهیم که در درس ماشین نحوه محاسبه آن و تعداد پله ها بطور مفصل بیان شده است.
در مرحله بعد نحوه خروج این پله های مقاومتی برای کاهش جریان راه اندازی و ایجاد دوره راه اندازی مطلوب شبیه سازی شده است و همچنین در این فایل آموزشی نحوه ارتباط ام فایل و سیمولینک برای مقداردهی بلوک ها و رسم خروجی ها توضیح داده شده است.

 

 

نوع فایل : PDF

تعداد صفحات : 64 صفحه

 

 

خرید و دریافت آنلاین فایل آموزشی

قیمت : 6000 تومان

 

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ شهریور ۹۳ ، ۱۴:۳۰
محمد اسماعیل حسن زاده

سلام

برای اینکه شکل موج را به صورت کامل از لحظه ابتدا تا انتها مشاهده کنید مطابق تصویر زیر محدودیت 5000 نقطه را غیر فعال کنید.

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۳ شهریور ۹۳ ، ۲۳:۳۱
محمد اسماعیل حسن زاده